HAKKIMIZDA

  • Adres:

    Ünalan Mah. Libadiye Cad. No:83 Emaar Square Sitesi E Blok Kat:29 Daire: 291 Üsküdar/İSTANBUL

  • İletişim:

    Telefon: +90 542 451 33 04
    E-Posta: info@hembil.com

HAKKIMIZDA


Merkezi İstanbul'da bulunan HEMBİL yurt içi ve uluslararası her türlü bilişim ve elektronik ticaret hizmetlerini özenle gerçekleştirmektedir.
Hedefimiz müşterilerimizin her türlü bilişim ve elektronik ticaret işlerini karşılayıp mutlak memnuniyetini sağlamak için sıfır hata ile çalışarak en yüksek kalitede hizmet vermektedir.

YAZILIM GELİŞTİRME alanında UZMANLAŞARAK Web Tasarım, Marka Tescili, Web Yazılım, Mobil Yazılım, Masaüstü Yazılım, Danışmanlık, Alan Adı Yakalama, Alan Adı, Hosting alanlarında uzmanlığını sürdürmektedir.

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux") kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.